Mikołajowe atrakcje więcej 


Konkurs piosenki obcojęzycznej więcej 


Konkurs pięknego czytania więcej 


Finał Gminnego Konkursu Plastycznego „Moje Barwy Ojczyste” więcej i więcej


Zabawa andrzejkowa więcej 


II EDYCJA GMINNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „THE WORLD OF ENGLISH” więcej 


Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu więcej 


Dzień Pluszowego Misia więcej 


Tańczymy z YAMAHĄ więcej 


Lekcje Muzyczne z Yamahą w przedszkolu więcej 


„Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa” więcej 


ZAJĘCIA DODATKOWE:

LP.

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin
(dzień tygodnia, godzina)

1.

Chwałka Krzysztof

1.   Mini piłka nożna – SP, kl. V – VIII – grupa mieszana

 

Czwartek

2.

Czech Marcin

Konsultacje dla uczniów z matematyki.

 

 

Poniedziałek, godz. 14.00 – 14.45

3.

Cząstkiewicz Małgorzata

Konsultacje dla „uczniów w potrzebie” zamiennie z kółkiem matematycznym (przygotowanie do konkursów) – w zależności od potrzeb

 

Piątek, godz. 13.05 – 13.50 lub godz. 14.00 – 14.45

4.

Filarowski Janusz

Mini koszykówka, kl. V – VI - dziewczęta

 

Poniedziałek, godz. 15.35 – 17.00

5.

Grębosz Marta

Przygotowanie do konkursu przedmiotowego i egzaminu ósmoklasisty

 

Termin do ustalenia

6.

Grzybowska Monika

Zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego. Konsultacje.

 

Wtorek, godz. 15.00 – 15.45

7.

Hodyr Diana

Zajęcia artystyczne dla uczniów, kl. V – VIII SP

 

Czwartek, godz. 13.50 – 14.35, s. 10.

8.

Irzyńska Agata

Kółko flażoletowe

Poniedziałek, godz. 12.05 – 13.00

9.

Kochanek Rafał

Kółko przygotowujące do egzaminu

 

Środa, godz. 13.50 – 14.35

10.

Mazepa Małgorzata

1.   Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki, kl. III gimn.

2.   Zajęcia wyrównawcze z matematyki, kl. III a gimn.

 

Wtorek, godz. 13.55 – 14.40

Czwartek, godz. 13.55 – 14.40

11.

Micał Agata

Zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego

 

Piątek, godz. 14.00 – 14.45

12.

Nowicki Filip

Zajęcia muzyczne, przygotowanie uczniów do imprez okolicznościowych

 

Termin w zależności od potrzeb

13.

Nykiel Bernadeta

Kółko z języka niemieckiego dla uczniów zdolnych (przygotowujące do konkursu przedmiotowego)

 

Środa, godz. 15.00 – 15.45 (co 2 tyg.)

14.

Szetela Dorota

Konsultacje dla uczniów (wg potrzeb).

Poniedziałek, godz. 13.50 – 13.45

15.

Waltosz Maria

Zajęcia przygotowujące do egzaminu kl. IIIa, pomoc dla uczniów klasy IVb, VI.

Piątek, godz. 13.00.-.13.45

16.

Wiśniewska Joanna

Zajęcia rozwijające dla klas V, VI w zależności od potrzeb

 

Piątek, godz. 13.05 – 13.50

17.

Wojnar Anita

SKS – grupa mieszana, zespołowe gry sportowe

Wtorek, Środa, godz. 17.00


Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej więcej 


Spotkanie z iluzjonistą więcej 


Pierwszaki dla Niepodległej więcej


100. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez  Polskę obchodzona w naszej szkole więcej 


PÓŁFINAŁ POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

W DNIU 16 . 11. ROZEGRANY ZOSTAŁ W MALAWIE TURNIEJ KOSZYKÓWKI . BRAŁY W NIM UDZIAŁ MISTRZYNIE SWOICH GMIN : TRZEBOWNISKO, MALAWA, RUDNA WIELKA, (LUBENIA - NIE PRZYJECHAŁA NA TURNIEJ). DRUŻYNA Z NASZEJ SZKOŁY WYSTĘPUJĄCA W SKŁADZIE: BOGACZEWICZ J., CETNAROWSKA J., KURDZIEL W., KURDZIEL N., SALACH N., WOTA W., KORZENNY A., OSTROWSKA M., USS-WĄSOWICZ G., WILK Z., MENDELOWSKA G., CISEK M. -ZAJĘŁA 3. MIEJSCE NIE PREMIOWANE AWANSEM DO FINAŁU.

WYNIKI MECZÓW:

RUDNA WIELKA - TRZEBOWNISKO

            19             -           53

RUDNA WIELKA - MALAWA

            32           -             60

PUNKTY DLA RUDNEJ ZDOBYŁY :

CISEK MARCELINA - 19

WOTA WERONIKA - 16

KORZENNY ALICJA - 12

MENDELOWSKA GABRIELA - 2

USS- WĄSOWICZ GABRIELA – 2.

                                                                    OPIEKUN DRUŻYNY: JANUSZ FILAROWSKI

JESTEŚMY MISTRZYNIAMI GMINY W KOSZYKÓWCE więcej 


100 leciepng
Rodziców i Bliskich 

uczniów Szkoły Podstawowej im. Stanisława Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej serdecznie zapraszamy
na Akademię i Mszę Świętą
z okazji
Narodowego Święta Niepodległości
8 XI 2018r. o godzinie 11:30
w Kościele parafialnym pw. św.Teresy od Dzieciątka Jezus.

 

 

 

Uczniowie, Grono Pedagogiczne  i Dyrekcja 

Szkoły Podstawowej im. Stanisława Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej


"Poczytajki"  więcej


,,Z Wadowic do Świętości” więcej 


Przypominamy, że w piątek – 2 listopada b.r. nasza  szkoła pracuje normalnie (nie ma dnia wolnego).




Pielęgnujemy pamięć o pomordowanych mieszkańcach Rudnej Wielkiej w czasie II wojny światowej więcej


ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA ŁYCZAKOWA więcej 


Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Dąmbskiego więcej


Wycieczka do FlyParku i Muzeum Techniki w Rzeszowie więcej 


Spotkanie z policjantami więcej 


Jesienne stworki więcej


Spotkanie w naszej szkole naszych emerytów  więcej 


Sukcesy w konkursie piosenki religijnej więcej


Na głównej stronie umieściliśmy  przycisk "PLAN LEKCJI", który obowiązuje  od poniedziałku, 29 października 2018 r. ZAPRASZAMY do korzystania.






Nie ma jak Lwów! więcej


Sukcesy Julki  w akrobatyce sportowej więcej



Uroczystość otwarcia nowych sal przedszkolnych w Szkole Podstawowej
im. Stanisława Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej

 DSC_0108JPG

 19 października 2018r. odbyło się uroczyste otwarcie nowych sal przedszkolnych w naszej szkole, na które zaprosiła  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudnej Wielkiej Małgorzata Mazepa i pracownicy- przedstawicieli rodziców, dzieci oraz innych  gości, min.in. obecny  był Wójt Gminy Świlcza Adam Dziedzic, Przewodniczący Rady Gminy Świlcza Piotr Wanat, Sołtys wsi Rudnej Wielkiej Jan Zajchowski więcej 

 


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w piątek 12 października w spotkaniu, które odbyło się w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, uczestniczyła Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki i Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty. Nauczycielom za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania wręczone zostały odznaczenia państwowe, resortowe oraz nagrody. Podczas uroczystości nagrodzona została obecna dyrektor naszej szkoły- Pani mgr Małgorzata Mazepa oraz poprzednia dyrektor- Pani mgr Janina Godlewska. Gratulujemy. więcej ...


Dzień Edukacji Narodowej więcej 


Wyjazd do Sali Zabaw Kinder Planeta więcej 


Brawo, Hubercie! więcej 


Lekcja muzyki w wykonaniu  Szkoły Muzycznej Yamaha więcej


Jesienne pyszności starszaków więcej 


Uwaga !

  Dnia 11 października dzieci przychodzą normalnie do szkoły. Termin organizacji 1. Edycji pikniku edukacyjnego (w zakresie kształtowania i rozwijania umiejętności uczenia się oraz właściwych postaw/ umiejętności) ulegnie zmianie. Za utrudnienia przepraszamy.


Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne więcej 


Jesień w świetlicy więcej 


Dzień Chłopaka w naszej szkole.... więcej  i więcej i więcej


 Wycieczka  do  stadniny koni w Zabajce więcej 


  Z wizytą u garncarzy medyńskich więcej  i więcej i więcej 


Rajd JESIEŃ W BESKIDZIE NISKIM więcej 


Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce makulatury organizowanej w naszej szkole w dniach 25-26 września 2018 r. w godz. 15-18.


Zapraszamy Rodziców na zebranie wywiadowcze 19.09.2018 roku (środa) na godzinę 16:30.



Projekt unijny "Poprawa jakości kształcenia więcej, więcej, więcej, więcejwięcej 


Dokumenty dotyczące ubezpieczenia dziecka w COMPENSA od następstw nieszczęśliwych wypadków tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i tutaj.



Szanowni Państwo!

 

    W związku z wprowadzeniem w naszej szkole dziennika elektronicznego mają Państwo możliwość zalogowania się i wgląd w zawartość e-dziennika, po wcześniejszym przekazaniu swoich adresów e-mailowych wychowawcom.

 

Aby zalogować się po raz pierwszy należy wejść na poniższy adres e-mailowy:

https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminaswilcza,

a następnie kliknąć zaloguj się i w następnym oknie w załóż konto

w założeniu konta pomoże Państwu poniższy link z filmem instruktażowym:

https://www.youtube.com/watch?v=1l8XhJapnKg

Jeżeli pojawią się problemy z zalogowaniem do systemu, można uzyskać pomoc w szkole u wychowawcy lub administratora dziennika szkolnego- p. M.Czecha.






Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019 więcej


Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019 w poniedziałek 3 września:

 

  • 8:00 Msza św. w kościele parafialnym,
  • 9:00 Spotkanie wszystkich w dużej sali gimnastycznej,
  • 9:15 Spotkania uczniów z wychowawcami,
  • ZAPRASZAMY!
  • .......................................................