Biuro Kamienica – biura wirtualne i serwisowane w centrum Warszawy

W Stolicy każdego roku powstają nowoczesne budynki biurowe, które oferują pomieszczenia na wynajem o zróżnicowanym metrażu. Każdy przedsiębiorca znajdzie biuro w dogodnej dla siebie lokalizacji, dostosowane do wymagań finansowych. Również wiele kamienic zostaje wyremontowanych na potrzeby prowadzenia w nich działalności związanych z wynajmem biur dla firm. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji biura z wyposażeniem o różnorodnym standardzie. W zależności od zasobów finansowych i wymagań dotyczących aranżacji wnętrz i wyposażenia biura. Firmy, które nie mogą sobie pozwolić na wysokie koszty związane z opłacaniem czynszu i kaucji wybierają wirtualne biuro. Ceny najmu takiego biura wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za miesiąc w zależności od wyboru pakietu podstawowego lub rozszerzonego. Biura serwisowane są chętnie wybierane przed dobrze prosperujące firmy, które zatrudniają kilku pracowników. Biuro Kamienica ma do dyspozycji zarówno biura serwisowane dla 2,4,5 osób jak również wirtualne biura. Biuro posiada niezwykle atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy i mieści się w powojennej kamienicy, której wnętrza zyskały nowy elegancki wygląd, zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Poza tym biura są wyposażone w meble wysokiej jakości, a najemcy mogą korzystać ze sprzętu biurowego takiego jak drukarka, skaner czy xero. Każde pomieszczenie biurowe zapewnia najlepsze warunki do pracy dla najemców. Mają oni do dyspozycji szerokopasmowy internet i możliwość nieograniczonego korzystania z komfortowej kuchni w której można przygotować posiłki. W ramach wynajmu biura serwisowanego najemcy mają zapewnioną obsługę recepcyjną jak również obsługę spotkań biznesowych, przez profesjonalną kadrę. Najemcy mają również do dyspozycji salę konferencyjną na 7 osób, która posiada odpowiednie wyposażenie i rzutnik na którym można wyświetlać prezentacje czy inne materiały na temat firmy. Również najemcy korzystający z wynajmu wirtualnego biura w cenie mają wliczone liczne udogodnienia. Pracownicy biura Kamienica dokładają wszelkich starań, aby stworzyć idealne warunki do pracy dla swoich najemców i przyjazną atmosferę. Najemca może przechowywać wszystkie dokumenty potrzebne do prowadzenia działalności, aby mieć je zawsze pod ręką. W ramach opłat za wynajem najemca ma zapewniony odbiór korespondencji i przesyłek kurierskich. Najemca posiada adres potrzebny do rejestracji firmy, który może być wykorzystywany do korespondencji lub celów marketingowych. Najemcy wirtualnego biura mogą również korzystać z sali konferencyjnej tak jak w przypadku najemców biura serwisowanego. Jednak mogą to robić jedynie w określonych terminach, od dwóch do dziesięciu godzin miesięcznie w zależności od wybranego pakietu. Najemcy maja do wybory cztery pakiety w ramach wynajmu wirtualnego biura. Dla klientów, którzy oczekują dodatkowych usług w ramach pakietów rozszerzonych przygotowano usługę skanowania dokumentów i informacji o odbiorze korespondencji dostarczonej na adres firmy. Wirtualne biuro to duża oszczędność pieniędzy, ponieważ najemca nie musi się martwić o opłacanie czynszu, mediów, sali konferencyjnej, czy zakup sprzętu biurowego. Biuro Kamienica zapewnia także pomoc specjalistów, którzy pomogą zarówno w stworzeniu strony internetowej firmy, jak i pomocy w uzyskaniu korzystnego kredytu.

Biuro serwisowane i wirtualne biuro: obsługa finansowa, księgowość, usługi informatyczne, rejestr spółek

Biuro Kamienica zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą w rozwiązaniu każdego problemu. Często mimo ciężkiej pracy i bogatej oferty firma nie posiada odpowiedniego planu działania i nie potrafi dotrzeć do dużego grona klientów. Dlatego Biuro Kamienica dysponuje zespołem specjalistów, którzy pomogą w rozwoju firmy na różnych płaszczyznach. Najemca może uzyskać niezbędną pomoc w rejestracji spółki, pracownicy Biura Kamienica przygotują wszystkie wymagane dokumenty, aby móc zgodnie z prawem prowadzić taką działalność. Wiele osób boi się założyć własną działalność mimo dużego zaangażowania i wysokiej jakości usług, ponieważ obawia się strat finansowych i porażki. Oprócz ciekawych pomysłów na biznes i pasji niezwykle ważny jest plan finansowy, które może uchronić firmę przed problemami finansowymi i bankructwem. W ramach usług pracownicy Biura Kamienica pomogą w wdrożeniu planu finansowego skrojonego do potrzeb i kondycji firmy. Najemca ma niezbędną pomoc w przygotowaniu wniosku kredytowego czy wniosku o dotacje unijne. Często to właśnie kwestie finansowe są jedyną przeszkodą w rozwoju działalności i wzięcie kredytu na korzystnych zasadach lub uzyskanie dotacji pomoże w dotarciu do jak największej liczby klientów. Nie każdy posiada umiejętność negocjacji i zarządzania finansami, dlatego pracownicy biura doradzą w wyborze odpowiedniego banku w którym firma może zaciągnąć kredyt lub przechowywać swoje środki. Pracownicy zajmujący się księgowością sporządzą niezbędne zeznania podatkowe dla najemcy jak również pomogą rozliczyć się z pracownikami firmy. W momencie kiedy w firmie najemcy przeprowadzana jest kontrola, pracownicy Biura Kamienica przygotują wymagane dokumenty i będą aktywnie wspomagać najemcę podczas kontroli. Pracownicy zajmują się między innymi ewidencją środków trwałych czy ewidencją zakupu i sprzedaży VAT. Żadna firma nie odniesie sukcesu bez sprawie działającej strony internetowej, która dodatkowo wyróżnia się nietuzinkową szatą graficzną. Najemca może liczyć na przygotowanie gotowej strony wraz z treściami reklamowymi i opisami produktów. Na życzenie najemcy istnieje również możliwość stworzenie spersonalizowanej aplikacji internetowej na potrzeby firmy. Pracownicy biura prowadzą także social media firmy, aby była ona rozpoznawalna przez jak największą liczbę użytkowników, którzy mogą się stać potencjalnymi klientami firmy.

Written by