Citroen, Dacia leasing

W dzisiejszych czasach mamy na głowie wiele rzeczy do zrobienia, szczególnie przedsiębiorcy prowadzący firmę muszą zatroszczyć się o wiele spraw jednocześnie. Obecnie na rynku powstaje wiele firm, które świadczą usługi w zakresie podnajmowania aut i leasingu. Jedną z wiodących działalności jest Arval, który prowadzi z wieloma sukcesami swoją działalność od 1989 roku. Działalność Arval przez te lata zapewniła sobie zaufane grono klientów i wiodących firm z całej Polski. Arval ma w swojej flocie samochody wiodących marek, między innymi Renault, Toyota, Mercedes czy Dacia. Leasing to tylko jedna z usług, jakie świadczy Arval. Oprócz usługi leasingu ( Alfa Romeo leasingowanie, Volvo leasing, Dacia arenda) firma świadczy świadczenia wynajmowania długotrwałego( Toyota wynajem długotrwały) z pełnym pakietem usług, takim jak Full Service Leasing. Każdy klient zainteresowany zarówno wynajmowaniem długoterminowym jak i wynajmem na krótki okres czasu, otrzyma odpowiednią ofertą dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości. Arval to również pewność, uczciwość i jawność usług w stosunku do każdego klienta.

Arval- gwarancja i wysoka jakość

Działalność Arval jako cel kluczowy stawia sobie przede wszystkim zadowolenie i satysfakcję każdego klienta. Sukcesy klientów firmy stają się sukcesami Arval, dlatego firma skupia się na tym, aby zadbać o wszystkie wymagania klientów. Na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy, bez względu na to czy jest to mały przedsiębiorca,czy przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu. Załoga Arval stale podnosi swoje umiejętności i dokłada wszelkich starań, aby kontakty z przedsiębiorcami były oparte na otwartości i wzajemnym szacunku. Przed podpisaniem umowy, każdy klient otrzymuje jawne i przejrzyste reguły użytkowania pojazdów. Poza tym załoga firmy, oferuje niezawodne doradzanie w kwestii wyboru odpowiedniej marki i typu samochodu. Firma Arval rocznie nabywa około 10 000 pojazdów, dzięki czemu są gotowi na spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. W tym momencie przedsiębiorstwo zarządza flotą ponad 1 mln aut. Choć w tej dziedzinie jest bez wątpienia liderem na rynku. Arval dysponuje pojazdami typu sedan, kombi, mini van, hatchback czy SUV. Dzięki różnorodnej ofercie samochodów osobowych, każdy klient znajdzie pasujący samochód dopasowany do wymagań prowadzonej przez siebie firmy. Obowiązkowo decydując się na zawarcie umowy, każdy pojazd posiada adekwatne ubezpieczenie, assistance i serwis. Arval dba o to, aby każdy kontrahent mógł się skupić na tworzeniu i rozwijaniu swojego imperium, a nie traceniu ważnego czasu na sytuacje związane z serwisem samochodu. Arval stawia również na szybkość i sprawność w pracy i kontaktach ze swoimi klientami. Dzięki aplikacji mobilnej My Arval Mobile i platformie My Arval każdy klient może bez problemu prowadzić wszystkie sprawy związane ze stanem swoich pojazdów. Nie bez znaczenia jest również ochrona i oddziaływanie na otoczenie.

Written by