Co warto wiedzieć o przedłużaniu rzęs?

Otóż, przedłużanie rzęs ma wiele zwolenniczek, ale również wiele przeciwniczek. Jedne panie uwielbiają mieć długie, gęste i podkręcone sztuczne rzęsy inne wręcz przeciwnie. Dzięki takiemu zabiegowi można oszczędzić codziennie rano wiele czasu, gdyż nie trzeba się codziennie malować tuszem. Jednakże nieumiejętnie wykonany zabieg przedłużania może skończyć się podrażnieniem oka lub sztucznym efektem.

Zabieg przedłużania rzęs. Jak wygląda?

Cały zabieg ma miejsce na leżance. Wtedy kosmetyczka poprosi nas o zajęcie odpowiedniego miejsca oraz koniecznie musimy zamknąć oczy na ok dwie godziny. Pierwszym etapem zabiegu jest dokładny i staranny demakijaż. Następnie rzęsy muszą zostać odtłuszczone oraz zabezpieczone w taki sposób, aby dolne rzęsy nie stykały się z górnymi oraz żeby się nie posklejały. Potem już stylistka przykleja rzęsa po rzęsie do naszych naturalnych do czasu uzyskania pożądanego przez klientkę efektu zagęszczenia. Nie poleca się samodzielnego doklejania rzęs, no chyba, że ma się do tego „smykałkę” Lepiej jednak poleżeć u kosmetyczki i wyjść od niej z pięknymi rzęsami.

Written by