Czy możesz wykorzystać panele LVT w łazience?

Kuchnia i łazienka to dwa pomieszczenia w naszym domu szczególnie narażone na uszkodzenia. Jak w takim razie dobrać odpowiednią posadzkę, tak by była odporna na wszystkie te czynniki, z którymi będzie miała do czynienia na co dzień? Z pomocą przychodzą producenci paneli winylowych LVT.

Panele LVT w łazience – na co muszą być odporne?

Łazienka to pomieszczenie w naszym domu, w którym mamy do czynienia z największą wilgotnością. Niejednokrotnie każdemu z nas zdarzyło się wylać wodę na posadzkę. Nieprzystosowany do pomieszczenia materiał w takiej sytuacji może ulec uszkodzeniu. Jednak nie dzieje się tak w przypadku paneli lvt. Wykazują się one wysoką odpornością na wilgoć, działanie pary wodnej, a także wody. W każdej łazience niezależnie od tego, co znajdzie się na posadzce ważna jest hydroizolacja, nie może więc jej również zabraknąć podczas montażu płyt winylowych.

Panele LVT – poznaj ich liczne zalety

Możliwość stosowania paneli winylowych LVT w wielu różnych pomieszczeniach to zaledwie jedna spośród licznych zalet. W głównej mierze wynika ona z samych właściwości materiału. A ten wykazuje się ogromną wytrzymałością na działanie wilgoci, ścieranie czy zabrudzenia. Jeśli szukasz materiału, który będzie łatwy w utrzymaniu czystości, panele winylowe lvt są stworzone właśnie z myślą o Tobie. Zapoznaj się z dostępnymi wzorami, aby dopasować je do wystroju swoich pomieszczeń. A tych jest bardzo wiele w ofercie producentów, co wskazuje na kolejną zaletę paneli LVT.

Written by