Dlaczego warto postawić na wynajem długoterminowy aut?

Jako doświadczona i profesjonalna wypożyczalnia samochodów działająca przy lotnisku Modlin w Warszawie, pragniemy wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkich, również tych najbardziej wymagających klientów biznesowych. Dlatego też w przypadku wynajmu samochodu nie zostanie na Ciebie nałożony limit kilometrów, w związku z czym będziesz mógł podróżować tyle, ile będzie potrzebne. Co więcej – w przypadku wynajmu na okres dłuższy niż miesiąc, limit jest bardzo duży, a na życzenie klienta możemy go również zwiększyć!

Jeżeli zamierzasz realizować swoje cele biznesowe nie tylko w danym mieście, ale i poza jego granicami – nie ma takiego problemu. Co więcej – nasza oferta na wynajem długoterminowy aut daje Ci możliwość podróżowania wynajętym pojazdem za granicę. Musisz jedynie skontaktować się z nami, poinformować o takim zamiarze – wymaga to otrzymania indywidualnej zgody, w celach bezpieczeństwa.

Wynajem długoterminowy aut – korzyści dla firm

  1. Nasza wypożyczalnia samochodów zapewnia szeroki wybór sprawnych i przygotowanych do jazdy aut, które posiadają pełne ubezpieczenie AC/OC/NNW/ASSISTANCE.
  • Zapewniamy klientom biznesowym zarówno krótko-, średnio-, jak i długoterminowy wynajem aut – w Warszawie, a nawet poza granicami naszego kraju.
  • Podstawiamy samochód w różne, wskazane przez Ciebie miejsca – nie zapłacisz za tę usługę ani złotówki. Również Ty wybierasz miejsce zwrotu pojazdu.
  • Rezerwacja samochodów, a także wszelkie opłaty, dokonywane są za pośrednictwem Internetu – wszystko trwa kilka minut, co jest wygodne dla naszych klientów.
  • Jeżeli okazało się, że potrzebujesz auta na dłuższy okres, niż przewidziałeś, nasza wypożyczalnia aut zapewnia Ci możliwość przedłużenia wynajmu długoterminowego aut. Wystarczy w tej sprawie skontaktować się z naszym specjalistą!
  • Możesz dodatkowo wykupić ubezpieczenie, które zapewni Ci zniesienie udziału w potencjalnej szkodzie. To bardzo korzystne rozwiązanie, chroniące przed kosztami związanymi z kolizją drogową.
  • Jesteśmy przez cały czas do Twojej dyspozycji – w razie jakichkolwiek problemów wystarczy skontaktować się z nami, a chętnie pomożemy i odpowiemy na każde pytanie.
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny za wynajem długoterminowy samochodu – dzięki konkurencyjności oferty zaufało nam już wielu klientów, również tych biznesowych.

Podsumowanie

Nasza wypożyczalnia samochodów jest uznaną na rynku marką i zyskała zaufanie dużej liczby klientów. W przypadku każdej współpracy podchodzimy do klienta indywidualnie i pragniemy stworzyć dla niego idealne warunki wynajmu, by miał on możliwość bezpiecznego i komfortowego podróżowania, a także realizowania swoich celów. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości albo chcesz byśmy dostosowali warunki wynajmu do Twoich potrzeb – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Zrobimy wszystko, aby Twój pobyt w innym mieście był przyjemny, a cele biznesowy zostały w stu procentach zrealizowane!

Oczywiście oferta na wynajem długoterminowy aut skierowana jest również do właścicieli firm – jeżeli chcesz wzmocnić swoją flotę pojazdów bez konieczności zakupu nowych pojazdów, zgłoś się do nas. Oferujemy możliwość korzystania z nowoczesnego, w pełni sprawnego auta przez wiele miesięcy, dzięki czemu zrealizujesz wszelkie swoje cele biznesowe i sprawisz, że prestiż firmy stanie się o wiele wyższy. Zapewniamy przy tym niezwykle atrakcyjne warunki współpracy dla przedsiębiorców – przekonaj się, że będzie to dla ciebie opłacalne!

Written by