Długoterminowy wynajem samochodów – co to oznacza dla klienta?

Dzięki skorzystaniu z wynajmu długoterminowemu, kierowca zostaje uwolniony od wielu obowiązków, ale przede wszystkim od kosztów związanych z eksploatacją pojazdu. To swojego rodzaju wydzierżawienie pojazdu na dany okres, który najczęściej zamyka się w przedziale od 1 do 5 lat. Chociaż nie jesteśmy wówczas właścicielem auta, możemy korzystać z niego zgodnie z własnymi potrzebami.

Długoterminowy wynajem samochodów pozwala firmom i klientom indywidualnym skorzystać z usługi outsourcingu. Wszelkie czynności oraz koszty związane z utrzymywaniem auta, spoczywają już na barkach innych podmiotów. Daje nam to duży komfort oraz umożliwia skupienie się na innych ważnych aspektach funkcjonowania, chociażby prowadzenie swojej firmy. Do nas należy jedynie obowiązek ubezpieczenia i serwisowania auta.

Za co najbardziej ceni się wynajem długoterminowy?

Najem długoterminowy to forma finansowania auta, która umożliwia sprawne i odpowiednie zoptymalizowanie finansów naszej firmy. W związku z tym, że opłacana przez nas comiesięczna należność może być zaliczona do kosztów uzyskania przychodu, nie musimy martwić się żadnymi dodatkowymi wydatkami. Opłata jest naliczania na podstawie długości trwania wynajmu, a także przewidywanego przebiegu samochodu w skali roku. Zawsze można posłużyć się specjalnym kalkulatorem dostępnym w sieci, który pozwoli nam obliczyć koszty wynajmu w naszym wypadku.

Jako, że mamy tu do czynienia z dzierżawą auta, nie trapią nas zmartwienia związane z klasyczną utratą wartości nowego auta. Jeżeli tylko będziemy chcieli, zyskamy możliwość wykupienia pojazdu po okresie obowiązywania umowy.

Długoterminowy wynajem aut to usługa, która pozwala nam na korzystanie z najlepszych punktów serwisowych, które są rozmieszczone dosłownie po całym kraju. W wypadku wszelkich awarii i sytuacji losowych, mamy dodatkowo zapewniony samochód zastępczy.

Niemal nieograniczony wybór!

Decydując się na wynajem długoterminowy spotkamy się z bardzo zróżnicowanymi ofertami. Najlepsi usługodawcy tego typu, będą w stanie zaoferować nam nie tylko miejskie i kompaktowe pojazdy, ale też samochody terenowe i przestronne. Jeśli interesują nas auta najwyższej klasy, najlepiej zaznajomić się z ofertą wynajmu samochodów luksusowych. Pamiętajmy także o tym, że jeśli tylko zechcemy, będziemy mogli pozyskać także auto dostawcze!

Najlepsze firmy z tej branży, umożliwią nam sfinansowanie naszego wymarzonego modelu samochodu. Nawet w sytuacji, kiedy ten nie widnieje w ofercie, z pewnością będą w stanie wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom, abyśmy byli w pełni  zadowoleni z usługi.Stawiając na długoterminowy wynajem samochodów, zyskujemy także optymalizację wydatków naszej firmy. Korzystamy z nowych samochodów z najwyższej półki, przy czym nie musimy obawiać się wysokich opłat. To doskonałe wyjście, które zapewnia klientowi maksymalny komfort, stąd warto rozpatrzyć taką możliwość.

Written by