Kompleksowe naprawy hydrauliczne

W momencie kiedy mamy problem z uszkodzonym kranem w łazience lub niesprawną spłuczką w toalecie należy skorzystać z usług fachowca takiego jak hydraulik poznan. Poznań jest miastem na terenie którego działa wiele firm świadczących naprawy hydrauliczne. Jednak należy powierzać takie usługi tylko firmie z wieloletnim doświadczeniem i dobrą opinią wśród klientów. Awokan to profesjonalne pogotowie wodno-kanalizacyjne, które świadczy kompleksowe usługi kanalizacyjne przede wszystkim na ternie Poznania. Hydraulicy dojeżdżają również do klientów z całego województwa, między innymi do miast takich jak Mosina i Luboń. Firma gwarantuje konkurencyjne ceny, terminowe realizacje i solidnie wykonane usługi. Pracownicy wykonują naprawy 24h na dobę, siedem dni w tygodniu i nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za usługi w weekendy i w godzinach nocnych. Ekipa Awokan to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Pracownicy używają nowoczesnego sprzętu, który posiada wszystkie niezbędne atesty. Awokan pomoże w usunięciu każdej nagłej usterki i specjalizuje się przede wszystkim w naprawianiu niesprawnych spłuczek i udrażnianiu rur kanalizacyjnych. Metoda mechaniczna i ciśnieniowa to skuteczne metody wykorzystywane do udrażniania kanalizacji.

Awokan – oferta usług hydraulicznych

Skuteczne udrażnianie kanalizacji można przeprowadzić dzięki metodzie ,,Wuko”. Jest ona używana do oczyszczania wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych. Awokan posiada specjalistyczny sprzęt, aby przeprowadzić udrażnianie kanalizacji szybko i bezpiecznie. Metoda ,,Wuko” jest bezpieczna dla ludzi i środowiska, ponieważ do udrażniania nie używane są szkodliwe środki chemiczne. Metoda ta polega na wprowadzeniu do odpływu strumienia wody o ciśnieniu około 200 bar. Silny strumień wody powoduje usunięcie nagromadzonych zanieczyszczeń i osadów z kanalizacji. Następnie wszystkie zanieczyszczenia spływają do studni rewizyjnej z której są odprowadzane za pomocą pompy ssącej. W tej metodzie niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego ciśnienia wody, aby udrażnianie było przeprowadzone skutecznie. Pracownicy Awokan wykonali już wiele usług takich jak udrażnianie kanalizacji, dlatego bez problemu podejmą się takiej usługi. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwa jest wymiana grzejników w sezonie grzewczym bez konieczności spuszczania wody. Dzięki czemu można usunąć usterkę lub wymienić grzejnik na nowy również w sezonie jesienno-zimowym. Profesjonalne pogotowie wodno-kanalizacyjne działa całą dobę, aby jak najszybciej udzielić pomocy każdemu klientowi. Firma zapewnia najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Oprócz udrażniania kanalizacji metodą hydrodynamiczną i mechaniczną świadczy również usługi konserwacyjne, montażowe, przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Awokan to także wymiana wężyków, naprawa spłuczek, inspekcja kamera, montaż pralek, zmywarek, bidetów, toalet, kabin prysznicowych, wanien i umywalek. Codziennie hydraulicy przeprowadzają między innymi prace takie jak wymiana i montaż uszkodzonych kranów w łazience, wymiana bojlerów, ogrzewaczy wody, piecy centralnego ogrzewania, wymiana uszkodzonych instalacji centralnego ogrzewania, wody i kanalizacji. Usuwanie wycieków, odmrażanie rur nie stanowi wyzwania dla specjalistów zatrudnionych w pogotowiu wodno-kan. W momencie wystąpienia awarii należy jak najszybciej skorzystać z pomocy hydraulika. Poznan to miasto na terenie którego działa Awokan.

Written by