Minecraft wakacje online

Minecraft Wakacje to warsztaty dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat, które odbywają się w trybie online. Podczas  zajęć programowanie dla dzieci spotykają się one ze swoim trenerem na żywo podczas zajęć online. Kurs online w trybie wakacyjnym realizowany jest w trybie wakacyjnych 5 dniowych warsztatów z dodatkiem elementów edukacyjnych po 3 h dziennie. Podczas zajęć dzieci będą się uczyć poprzez grę w Minecraft. Każde dziecko, które chce uczestniczyć w kursie musi mieć dostęp do komputera, który wyposażony jest w mikrofon i słuchawki. Niezbędny jest także dostęp do internetu. Zajęcia odbywają się w dogodnych godzinach od 10:00 do 13:00. MindCloud jako organizator kursów programowania dla dzieci zapewnia komfortową pracę w grupach do 12 osób, dzieci mają zapewnione niezbędne wsparcie techniczne i materiały. W ramach wakacji z Minecraft dzieci mogą uczestniczyć w trzech kursach tematycznych. Rajska Wyspa to idealny kurs dla miłośników przygód, które rozgrywają się na tropikalnej wyspie. Minecraft Dookoła Świata pozwoli dzieciom poznać Amerykę, Europę, Afrykę i Azję. Minecraft Ale Kosmos to idealny kurs dla miłośników międzyplanetarnych przygód. Podczas kursu dzieci polecą w Minecraftową przygodę kosmiczną i zbudują własną bazę kosmiczną na Księżycu i Marsie. W ramach kursów wakacyjnych w MindCloud dzieci mogą uczestniczyć także w półkoloniach Akademia YT czy innych ciekawych kursach programowania dla dzieci.

Written by