Niedrogi telefon IP do firmy – jaki kupić?

Telefonia IP od kilku lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i powoli wypiera z rynku standardowe telefony. To dobra alternatywa, ponieważ są niedrogie, z drugiej strony bardzo praktyczne w użytkowaniu. Warto korzystać z nowoczesnych technologii, dzięki temu można znacznie usprawnić pracę oraz sprawić, że będzie przyjemniejsza.

Czemu warto postawić na technologię VoIP?

Technologia IP to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który ma dział obsługi klienta lub jego firma zajmuje się sprzedażą telefoniczną w ramach call center. Dzięki temu nie tylko można zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy na połączeniach, ale także usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków. Dlaczego? Telefony IP są bardzo praktyczne, za ich pomocą można kolejkować połączenia, oferują doskonałą jakość dźwięku, redukują szumy z otoczenia, dzięki temu można przeprowadzić profesjonalna rozmowę na wysokim poziomie. To wbrew pozorom bardzo ważna kwestia, ponieważ od tego w dużej mierze zależy to, jak długo rozmowa będzie trwała. Technologia IP jest niedroga, to druga sprawa. Przedsiębiorcy, który zdecydowali się wdrożyć takie rozwiązanie w swojej firmie, przekonują, że potrafią zaoszczędzić do 80%, więc bardzo dużo. Jednocześnie należy podkreślić, że decydując się na telefony IP nie musimy zmieniać okablowania, wystarczy zwykła sieć internetowa. Montaż telefonii IP nie generuje wysokich kosztów, co też przekonało przedsiębiorców do zmiany operatora.

Niedrogi telefon IP do zastosowań biznesowych – Polycom vvx 201

Jeżeli szukasz niedrogiego, ale nowoczesnego telefonu biznesowego, który doskonale sprawdzi się w biurze, warto wybierać spośród Polycom vvx 201 ten telefon nie kosztuje dużo, jednak jest bardzo praktyczny i wytrzymały. Posiada tryb głośnomówiący, ma monochromatyczny podświetlany wyświetlacz. Obsługuje 2 linie SIP, ma jakość dźwięku HD i praktyczne klawisze funkcyjne, w tym 12 przycisków numerycznych, wyciszenia, zestawu słuchawkowego i regulacji głośności. Polycom vvx 201 jest zasilany przez PoE, ma też złącze słuchawkowe RJ9. Polycom to renomowana firma dostarczająca wysokiej jakości urządzenia telekomunikacyjne, które cieszą się dużym zainteresowanie. Po pierwsze są niedrogie, także można je nabyć nawet w przypadku dość ograniczonego budżetu, po drugie są nowoczesne, także można ich używać nawet w biurach call center.

Bez wątpienia warto zainwestować w dobrej jakości telefony IP i porządne słuchawki do call center z mikrofonem, dzięki temu możemy mieć pewność, że praca będzie przebiegać bez żadnych zakłóceń i awarii. Sprzęt w działach obsługi klienta, biurach, call center jest używany bardzo intensywnie, dlatego musi być bardzo wytrzymały i co najważniejsze funkcjonalny. 

Written by