Potrzebujesz adresu dla firmy w Warszawie? Skorzystaj z biura wirtualnego!

Wszystkie osoby, które noszą się z zamiarem założenia własnej działalności, będą musiały spełnić szereg wymogów i dopełnić długą listę formalności, aby cały proces rejestracji mógł zakończyć się powodzeniem. Jednym z ważniejszych elementów jest siedziba firmy, która już na etapie rejestracji musi zostać przypisana do konkretnego adresu. Z braku możliwości, w wielu przypadkach zostaje nią dom lub nawet mieszkanie, jednak z perspektywy wizerunku firmy i efektywności działań, nie jest to najlepsze rozwiązanie. Istnieją bowiem pewne alternatywy, które są w stanie poradzić sobie z tym problemem. Jedną z nich będzie na pewno wirtualne biuro.

Kiedy potrzebny jest nam adres dla firmy Warszawa będzie z pewnością najlepszym miejscem, ponieważ to właśnie w stolicy naszego kraju funkcjonuje najwięcej biurowców, które oferują tego typu usługi. Biura wirtualne działają na zasadzie outsourcingu usług księgowych oraz tych dotyczących ogólnego prowadzenia biura. To świetne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla freelancerów, którzy nie chcą rejestrować siedziby na adres swojego domu lub mieszkania – może to bowiem źle wpływać na ich wizerunek i zaburzać efektywność prowadzonych działań. Dlaczego zatem warto postawić na wirtualne biuro?

Idealne rozwiązanie na start biznesu!

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakiego typu firmy decydują się na budowę własnej siedziby. Są to najczęściej spore korporacje, które już od lat funkcjonują na rynku i mają swoich stałych klientów, stabilny budżet i ugruntowaną pozycję. Niektóre przedsiębiorca wynajmują biuro, natomiast i tutaj można spotkać się z bardzo wygórowanymi kosztami. Wystarczy tylko spojrzeć na miesięczny czynsz, do którego dochodzą opłaty za media, wynagrodzenia dla pracowników, serwis sprzątający oraz inwestycja w kosztowny i nowoczesny sprzęt biurowy. Jeśli uda się nam znaleźć tanie wirtualne biuro w Warszawie, z pewnością nie popadniemy w finansowe tarapaty. Istnieją bowiem takie oferty, gdzie miesięczny koszt nie przekracza kilkudziesięciu złotych!

Dobry adres może przynieść sporo korzyści…

Dzięki wirtualnemu adresowi, bezproblemowo zarejestrujemy swoją działalność, jednak niewiele osób jest świadom tego, że niesie to za sobą wiele więcej korzyści. Wiadomo przecież co oznacza fakt usytuowania siedziby firmy w prestiżowej lokalizacji. Takie udogodnienie powoduje nie tylko to, że jesteśmy doskonale widoczni dla klientów, ale też jawimy się jako firma wiarygodna, zaufana i posiadająca mocną pozycję na rynku. W końcu teoretycznie – nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie biura w centrum Warszawy. W samym budynku mogą znaleźć się zatem nasze materiały reklamowe, szyld oraz logotyp, a adres możemy umieścić na ulotkach i na wizytówkach, co będzie stanowiło wartość dodaną. Musimy natomiast pamiętać, że dany adres oznacza, że będziemy podlegać pod konkretny Urząd Skarbowy. Aby uniknąć problemów związanych z tą instytucją, musimy mieć to na uwadze.

Oferta bogata w ciekawe usługi

Jeśli postawimy na profesjonalne wirtualne biuro, z pewnością będziemy też mieli okazję skorzystać z pewnych pakietów dodatkowych, które wpisują się w działania dotyczące prowadzenia biura. Będzie to chociażby specjalistyczna obsługa naszej formalnej korespondencji. Jeśli zatem pod adres biura trafi jakikolwiek list, pracownik poinformuje nas o jego odbiorze. Jeśli tylko wyrazimy taką prośbę, ten zostanie odesłany pod wskazany przez nas adres. Istnieje także możliwość zeskanowania dokumentu i dostarczenia go na naszą skrzynkę mailową. To szczególnie ważne, kiedy sprawa dotyczy ważnych listów, które posiadają ograniczony czas na udzielenie odpowiedzi.

Pamiętajmy, że tego typu biura nie stoją puste – posiadają szereg funkcjonalnych pomieszczeń, z których będziemy mogli oczywiście skorzystać. Jeśli zajdzie potrzeba zorganizowania spotkania dla ważnych klientów lub kontrahentów, uzyskamy dostęp do sali konferencyjnej o wysokim standardzie.

Biuro Kamienica

ul. Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

Telefon: (22) 400-99-11

E-mail: kontakt@biurokamienica.pl

Written by