Skuteczna diagnostyka: EKG, ECHO serca, USG doppler

Pacjenci, którzy mają problemy z układem krążenia w ramach diagnostyki kierowani są na wykonanie badania takiego jak USG doppler.  Jest to bezpieczne i dokładne badanie, które pozwala określić stan naczyń krwionośnych takich jak tętnice i żyły. Wykonanie takiego badania może ochronić pacjentów przed zawałem serca czy udarem mózgu.  Pacjenci ze zmianami miażdżycowymi powinni mieć regularnie wykonywane badania takie jak usg doppler kraków to jedno z największych miast w Polsce na terenie którego prowadzone jest Centrum Medyczne Linden w którym można wykonać badania takie USG doppler.  Placówka ta dysponuje nowoczesnym sprzętem i kadrom lekarską z wieloletnim doświadczeniem.  Pacjenci nie powinni obawiać się  badania takiego jak USG doppler, ponieważ jest ono nieinwazyjne i przede wszystkim bezpieczne dla każdego pacjenta. Lekarze wykorzystują USG doppler również w diagnostyce kończyn dolnych i górnych.

Centrum Medyczne Linden: ECHO serca, cytologia, usg doppler Kraków

Pacjenci Centrum Medyczne mogą wykonać USG doppler tętnic szyjnych, USG doppler tętnic kręgowych, USG doppler tętnic kończyn czy USG doppler tętnic nerkowych.  Aby poszerzyć diagnostykę u pacjentów wykonuje się również dodatkowo ECHO serca czy EKG.  Centrum Linden to również kompleksowa diagnostyka ultrasonograficzna.  Specjaliści pracujący w Centrum Medycznym wykonują u swoich pacjentów badania takie jak USG jamy brzusznej, USG prostaty, USG stawów, USG dróg moczowych czy USG jąder.  Pacjentki na wizycie u specjalisty ginekologa mają wykonywane USG ginekologiczne, USG piersi, cytologię czy posiew bakteriologiczny.  Pacjentki w ciąży mają wykonywane USG położnicze czy USG 3D.  Pacjentki mogą również skorzystać z różnych metod antykoncepcji między innymi takich jak wkładka domaciczna.  W Centrum Medycznym Linden możliwa jest także diagnostyka alergologiczna.  Wielu pacjentów,  którzy mają dolegliwości bólowe takie jak biegunka czy wzdęcia często nie zdaje sobie sprawy z tego, że przyczyną  tych problemów mogą być alergię pokarmowe. W Centrum Medycznym Linden pacjenci pod opieką lekarza alergologa mają wykonywaną kompleksową diagnostykę, jak również testy płatkowe dzięki którym można wdrożyć odpowiednie leczenie. Aby badanie takie jak usg doppler w Krakowie było skuteczne ważna jest nie tylko nowoczesna aparatura, ale przede wszystkim umiejętności lekarza wykonującego badanie.  W Centrum Medycznym Linden pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce ultrasonograficznej.  Pacjent udający się na badanie USG powinien zabrać ze sobą również poprzednie wyniki badań USG, tomografii komputerowej lub rezonansu dzięki czemu lekarz przeprowadzający badanie będzie mógł ocenić zmiany na przełomie kilku lat. W ramach skutecznej diagnostyki pacjenci powinni wykonywać również morfologię krwi i badanie moczu.  Pielęgniarki pracujące w Centrum Linden zajmują się także usuwaniem szwów, zmianą opatrunku czy założeniem lub wymianą cewnika.

Written by