Rok szkolny 2016/2017:

Wyniki klasyfikacji na koniec  roku szkolnego 2016/2017 :

Najlepsi z najlepszych:

GIMNAZJUM

  • 1. Zuzanna Węgrzynowicz  śr. 5,53 kl. IIB
  • 2. Martyna Janczewska śr. 5,44 kl. IIIB
  • 3. Aleksandra Wąsik  śr. 5,40 kl.  IIB
  • 4. Monika Jastrzębska śr. 5,28 kl. IIIA
  • 5. Paulina Bartnik  śr. 5,25 kl. IB

  • SZKOŁA PODSTAWOWA
  • 1. Aniela Węgrzynowicz śr. 5,64 kl. VI
  • 2. Maksymilian Migut śr. 5,64 kl. VI
  • 3. Zuzanna Sabat śr. 5,64 kl. V 
  • 4. Maksymilian Magoń śr. 5,64 kl. IV
  • GRATULACJE!!!

Wyróżnieni na koniec  roku szkolnego 2016/2017:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa IV śr. 4,93

Bartłomiej Bąk śr. 5,00

Julia Czyż śr. 5,27

Adam Kawa śr. 5,18

Kasper Krawiec śr. 5,18

Maksymilian Magoń śr. 5,64

Aleksandra Migut śr. 5,55

Kinga Salach śr. 5,36
Oliwia Styka śr. 4,91

Jan Waltoś śr. 5,36

Aleksandra Wisz śr. 5,55

Filip Zuba śr. 5,36

Klasa V śr. 4,69

Natalia Bartnik śr. 5,36

Zuzanna Sabat śr. 5,65

Jakub Micał śr. 5,54

Izabela Winiarska śr. 5,36

Klaudia Kowal śr. 5,27

Klaudia Waltoś śr. 5,18
Eryk Polak śr. 5,00
Jan Cwenar śr. 5,00

Wiktoria Madej śr. 4,9
Dominika Tomaka śr. 4,9
Julia Pokrywa śr. 4,82

Klasa VI śr. 4,73

Aniela Węgrzynowicz śr. 5,64

Julia Bogaczewicz śr. 5,55

Maksymilian Migut śr. 5,64

Natalia Salach śr. 5,18

Julia Cetnarowska śr.5,36

Weronika Wota śr. 5,36

Julia Mnich śr. 5,09

Justyna Bartnik śr. 5,36

Weronika Ozga śr. 5,27

Jakub Kordowski śr. 5,18

Miłosz Szydełko śr.5,09

Marcelina Lis śr. 5,09
Weronika Kurdziel śr. 5,18

GIMNAZJUM

Klasa IA   śr. 3,51

Wiktoria Nowak śr. 5,17
Norbert Kwoka śr. 4,75

Klasa IB  śr. 4,16

Paulina Bartnik śr. 5,25

Błażej Batóg śr. 5,08

Natalia Kurdziel śr. 5,08

Martyna Ostrowska śr. 5,08

Zuzanna Wilk śr. 5,00
Alicja Korzenny śr. 4,91
Dobromiła Lis śr. 4,83

Klasa IIA  śr. 3,49

Zuzanna Styka śr. 5,13

Klaudia Domańska śr. 4,80

Klasa IIB śr. 4,07
Aleksandra Wąsik śr. 5,40

Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,53

Natalia Wójcik śr. 5,00

Karolina Rząsa śr. 4,80

Klasa IIIA śr. 3,72

Monika Jastrzębska śr. 5,28
Natalia Gotkowska śr. 5,14
Iga Irzeńska śr. 5,0
Natalia Piętowska śr. 4,78
Anna Piórkowska śr. 4,94

Alicja Sobecka  śr. 5,33

Klasa IIIB śr. 4,29

Gabriela Stręk śr. 5,22

Aleksandra Sawka śr. 5,16

Martyna Janczewska śr. 5,44

Wiktoria Brzuszek śr. 4,94

Patryk Feret śr. 4,83
Kinga Feret śr. 4,83
Zuzanna Kozubal śr. 4,77
Monika Przybyło śr. 4,78
Monika Rusin śr. 4,78
Małgorzata Styka śr. 5,0

GRATULUJEMY!


AWANSOWALIŚMY DO FINAŁU POWIATU!

W DNIU 5 VI W BOGUCHWALE ROZEGRANO PÓŁFINAŁ POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT. DRUŻYNA Z NASZEJ SZKOŁY BRAŁA UDZIAŁ W TYCH ROZGRYWKACH PONIEWAŻ WYGRAŁA MISTRZOSTWO GMINY ŚWILCZA .SKŁAD DRUŻYNY :WALTOŚ KLAUDIA,BOGACZEWICZ JULIA,CETNAROWSKA JULIA,SALACH NATALIA,KURDZIEL WERONIKA,KULA NATALIA,LIS MARCELINA,MADEJ WIKTORIA,BARTNIK JUSTYNA,WĘGRZYNOWICZ ANIELA.

WYNIKI MECZÓW:

RUDNA WIELKA –GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

                3           -                 0

RUDNA WIELKA – MOGIELNICA

                2           -                 2

MOGIELNICA - GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

              3       -                   1

BRAMKI DLA RUDNEJ WIELKIEJ ZDOBYŁY:

WALTOŚ KLAUDIA -4

KURDZIEL WERONIKA – 1                                                      

                                                                                                 

                                        OPIEKUN DRUŻYNY:JANUSZ FILAROWSKI


Cieszymy się bardzo, że troje uczniów z naszej szkoły  zostało wyróżnionych w międzynarodowym konkursie KANGUR MATEMATYCZNY:

·       FRANCISZEK LIS w kategorii „Maluch” (klasa 3. szkoły podstawowej) - opiekun A.Szostak i S.Kmiotek

·       JAN WALTOŚ  w kategorii „Maluch” (klasa 4. szkoły podstawowej) – opiekun M.Cząstkiewicz

·       PAULINA BARTNIK w kategorii „Kadet” (klasa I gimnazjum) – opiekun T.Czyż

Wszystkim serdecznie gratulujemy!


OLBRZYMI SUKCES W MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH GENIUS LOGICUS!!!

NATALIA KURDZIEL – zdobyła I miejsce w RUNDZIE MISTRZÓW! – czyli jest pierwsza w Europie - NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH!

więcej i  więcej i więcej 



Sukcesy naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych:

SZKOŁA PODSTAWOWA

            We wszystkich konkursach  brało udział 47 uczniów. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

            Język polski    – Weronika Ozga i Aniela Węgrzynowicz

            Historia           – Maksymilian Migut

            Przyroda         – Zuzanna Sabat, Maksymilian Migut, Jakub Micał

                                       Zuzanna Sabat i Maksymilian Migut zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego! 

                                     Maksymilian Migut w konkursie przedmiotowym  z przyrody  zdobył tytuł FINALISTY! 

GIMNAZJUM

            We wszystkich konkursach w Gimnzjum brało udział 52 uczniów. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

            Język polski – Wiktoria Brzuszek, Alicja Sobecka, Martyna Janczewska, Gabriela Stręk

   Martyna Janczewska i Gabriela Stręk zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego!
Martyna Janczewska i Gabriela Stręk w konkursie przedmiotowym  z języka polskiego   zdobyły tytuł FINALISTY!

            Język angielski – Szymon Potocki, Paulina Bartnik

            Chemia – Wiktoria Brzuszek, Natalia Gotkowska, Martyna Janczewska

              Historia – Zuzanna Węgrzynowicz i Martyna Janczewska

GRATULUJEMY! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!.


Wyniki klasyfikacji na koniec  I semestru  roku szkolnego 2016/2017 :

Najlepsi z najlepszych:

GIMNAZJUM

  • 1. Zuzanna Węgrzynowicz  śr. 5,33
  • 2. Paulina Bartnik  śr. 5,08
  • 3. Aleksandra Wąsik  śr. 5,07 i Monika Jastrzębska śr. 5,07
  • 5. Martyna Ostrowska śr. 5,00 i Wiktoria Nowak śr.5,00 i Martyna Janczewska śr. 5,00

  • SZKOŁA PODSTAWOWA
  • 1. Aleksnadra Migut  śr. 5,45 i Aniela Węgrzynowicz śr. 5,45 
  • 2. Aleksnadra Wisz śr. 5,36, Jakub Micał śr. 5,36 i Zuzanna Sabat śr. 5,36
  • 3.Justyna Bartnik śr. 5,27 i Maksymilian Migut śr. 5,27 

GRATULACJE!!!

Wyróżnieni na koniec  I semestru  roku szkolnego 2016/2017:

Klasa IV

Julia Czyż śr. 4,91

Adam Kawa śr. 4,91

Kasper Krawiec śr. 4,91

Maksymilian Magoń śr. 5,30

Aleksandra Migut śr. 5,45

Kinga Salach śr. 4,91

Jan Waltoś śr. 5,18

Aleksandra Wisz śr. 5,36

Filip Zuba śr. 5,09

Klasa V

Natalia Bartnik śr. 5,09

Zuzanna Sabat śr. 5,36

Jakub Micał śr. 5,36

Eryk Polak śr. 5,0

Izabela Winiarska śr. 5,09

Klaudia Kowal śr. 5,18

Klaudia Waltoś śr. 5,0

Wiktoria Madej śr. 4,81


Klasa VI

Aniela Węgrzynowicz śr. 5,45

Julia Bogaczewicz śr. 5,09

Maksymilian Migut śr. 5,27

Natalia Salach śr. 5,0

Julia Cetnarowska śr.5,0

Weronika Wota śr. 5,0

Julia Mnich śr. 4,91

Justyna Bartnik śr. 5,27

Weronika Ozga śr. 5,0

Jakub Kordowski  śr. 5,0

Miłosz Szydełko śr.5,09

Marcelina Lis śr. 5,0


GIMNAZJUM

Klasa IA

Wiktoria Nowak śr. 5,00

Klasa IB

Paulina Bartnik śr. 5,08

Natalia Kurdziel śr. 4,91

Martyna Ostrowska śr. 5,00

Zuzanna Wilk śr. 4,83

Klasa IIA

Zuzanna Styka śr. 4,83

Klasa IIB

Aleksandra Wąsik śr. 5,07

Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,33

Klasa IIIA

Monika Jastrzębska śr. 5,07

Alicja Sobecka  śr. 4,8

Klasa IIIB

Gabriela Stręk śr. 4,83

Aleksandra Sawka śr. 4,77

Martyna Janczewska śr. 5,00

Wiktoria Brzuszek  śr. 4,83

GRATULUJEMY!




Nasze dziewczęta po raz kolejny Mistrzyniami Gminy Świlcza! więcej 



 8 listopada 2016 W RUDNEJ WIELKIEJ ROZEGRANO GMINNY TURNIEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT. SZÓSTY ROK Z RZĘDU TURNIEJ TEN WYGRAŁY DZIEWCZĘTA Z NASZEGO GIMNAZJUMwięcej 


Rok szkolny 2015/2016:

Paulina Bartnik- II miejsce w Polsce!
Natalia Kurdziel - III miejsce w Polsce!
oraz prawo udziału w Rundzie Mistrzów, w której bierze udział po 3 najlepszych uczniów z każdego kraju.



Sukcesy w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS 2016więcej


Wyniki klasyfikacji na koniec    roku szkolnego 2015/2016 :

Najlepsi z najlepszych:

GIMNAZJUM

  • 1. Justyna Kłeczek śr. 5,5
  • 2. Olga Zatońska śr. 5,44
  • 3. Wiktor Grędysa śr. 5,44
  • 4. Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,42
  • 5. Michalina Micał 5,39

  • SZKOŁA PODSTAWOWA
  • 1. Paulina Bartnik śr. 5,8
  • 2. Natalia Kurdziel śr. 5,7
  • 3.  Aniela Węgrzynowicz śr. 5,7
  • 4. Zuzanna Sabat śr. 5,64 
  • 5. Zuzanna Wilk śr. 5,64

GRATULACJE!!!

Wyróżnieni na koniec   roku szkolnego 2015/2016:

Klasa IV

Natalia Bartnik śr. 5,36

Zuzanna Sabat śr. 5,64

Jakub Micał śr. 5,36

Eryk Polak śr. 5,45

Izabela Winiarska śr. 5,27

Klaudia Kowal śr. 5,27

Klaudia Waltoś śr. 5,09

Wiktoria Smoleń śr. 5,09

Dominika Tomaka śr. 5,00

Jan Cwenar 5,36

Wiktoria Madej śr. 4,91

Klasa V

Aniela Węgrzynowicz śr. 5,7

Julia Bogaczewicz śr. 5,45

Maksymilian Migut śr. 5,7

Natalia Salach śr. 5,3

Julia Cetnarowska śr.5,3

Weronika Wota śr. 5,1

Julia Mnich śr. 5,3

Justyna Bartnik śr. 5,2

Weronika Ozga śr. 5,4

Jakub Kordowski  śr. 5,3

Weronika Kurdziel śr. 4,8

Filip Madej śr.4,8

Miłosz Szydełko śr.5,3

Klasa VI

Paulina Bartnik śr. 5,8

Natalia Kurdziel śr. 5,7

Ewelina Lew śr. 5,2

Zuzanna Wilk śr. 5,6

Maksymilian Kulczycki śr. 5,3

Katarzyna Domańska śr. 5,2

Milena Tabor śr. 5,0

GIMNAZJUM

Klasa IA

Julia Błońska śr. 4,75

Natalia Kulikowska śr. 4,83

Zuzanna Styka śr. 4,83

Klasa IB

Jakub Rola  śr. 4,75

Michał  Styka śr. 4,92

Aleksandra Wąsik śr. 5,25

Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,42

Klasa IIA

Monika Jastrzębska śr. 5,07

Anna Piórkowska śr. 4,8

Klasa IIB

Gabriela Stręk śr. 5,13

Aleksandra Sawka śr. 5,06

Martyna Janczewska śr. 5,07

Patryk Feret  śr. 4,8

Wiktoria Brzuszek  śr. 4,87

Klasa IIIA

Aleksandra Czyż śr. 4,88

Dawid Selwa śr. 4,77

Justyna Mazur śr. 5,05

Klasa IIIB

Wiktor Grędysa śr. 5,44

Justyna Kłeczek śr. 5,5

Michalina Micał śr.5,39

Weronika Nguyen Thank śr. 5,17

Olga Zatońska śr. 5,44

Klaudia Henowska śr. 5,11

Mateusz Jemioła śr. 5,0

Gabriela Rogala śr. 5,11

Julia Batóg śr. 4,83

Wiktoria Cach śr. 4,83

Dawid Chruścik śr. 4,78

Magdalena Madera śr. 5,17

Julia Przywara śr. 4,94

Anna Rusin śr. 5,06

Szymon Trzeciak śr. 4,78

GRATULACJE!


Miło nam poinformować, że uczennica naszego Gimnazjum nr 5 - Olga Zatońska z kl. IIIB- została laureatką konkursu przedmiotowego z języka polskiego a jej koleżanka z klasy - Anna Rusin- finalistką tego konkursu, opiekunem była pani Maria Waltosz. Olga zostanie zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego. 

Natomiast  Justyna Kłeczek z kl. IIIB - została finalistką konkursu przedmiotowego  z biologii, opiekunem był pan Rafał Kochanek. Pan Rafał Kochanek był również opiekunem ucznia kl. IIIB, Jakuba Orchowskiego, który został finalistą konkursu przedmiotowego z geografii.

BRAWO!

Cieszymy się również, że  uczennica ze Szkoły Podstawowej w Rudnej Wielkiej: Paulina Bartnik z  kl. VI, została finalistką konkursu z matematyki, opiekunką była p. Małgorzata Cząstkiewicz a także została finalistką konkursu z języka angielskiego, opiekunką była p. Joanna Wiśniewska. Natomiast jej koleżanka z klasy- Natalia Kurdziel -została finalistką konkursu przedmiotowego z przyrody, opiekunką była p. Dorota Szetela.


GRATULUJEMY!


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT- 21.03.2016.CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE więcej 


 NASZA DZIEWCZĘCA DRUŻYNA  ZDOBYŁA TYTUŁ MISTRZA POWIATU RZESZOWSKIEGO w mini koszykówce !!! więcej


Wyniki klasyfikacji na koniec  I semestru  roku szkolnego 2015/2016 :

Najlepsi z najlepszych:

GIMNAZJUM

  • 1.Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,42
  • 2.Justyna Kłeczek śr. 5,17
  • 3.Wiktor Grędysa śr.5,11
  • 4.Olga Zatońska śr. 5,0
  • 5. Michał Styka śr.5,0
  • 6. Monika Jastrzębska śr. 5,0
  • SZKOŁA PODSTAWOWA
  • 1. Paulina Bartnik śr. 5,55
  • 2.  Aniela Węgrzynowicz śr. 5,4
  • 3. Maksymilian Migut  śr. 5,3
  • 4. Natalia Bartnik 5,27
  • 5. Zuzanna Wilk śr. 5,27

GRATULACJE!!!

Wyróżnieni na koniec I semestru  roku szkolnego 2015/2016:

Klasa IV

Natalia Bartnik śr. 5,27

Zuzanna Sabat śr. 5,18

Jakub Micał śr. 5,1

Eryk Polak śr. 5,0

Izabela Winiarska śr. 5,0

Klaudia Kowal śr. 4,9

Klaudia Waltoś śr. 4,9

Wiktoria Smoleń śr. 4,9

Dominika Tomaka śr. 4,8

Jan Cwenar 4,8

Klasa V

Aniela Węgrzynowicz śr. 5,4

Julia Bogaczewicz śr. 5,2

Maksymilian Migut śr. 5,3

Natalia Salach śr. 4,9

Julia Cetnarowska śr.5,1

Weronika Wota śr. 5,1

Julia Mnich śr. 5,2

Justyna Bartnik śr. 5,1

Weronika Ozga śr. 5,2

Jakub Kordowski  śr. 4,8

Klasa VI

Paulina Bartnik śr. 5,55

Natalia Kurdziel śr. 5,18

Ewelina Lew śr. 4,91

Zuzanna Wilk śr. 5,27

Maksymilian Kulczycki śr.4,91

GIMNAZJUM

Klasa IA

Julia Głońska śr. 4,75

Klasa IB

Martyna Kiełboń śr. 4,75

Michał  Styka śr. 5,0

Aleksandra Wąsik śr. 4,92

Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,42

Klasa IIA 

Monika Jastrzębska śr. 5,0

Klasa IIB

Gabriela Stręk śr. 4,93

Aleksandra Sawka śr. 4,8

Martyna Janczewska śr. 4,8

Patryk Feret  śr. 4,8

Daria Bieniek śr. 4,8

Klasa IIIA

(brak)

Klasa IIIB

Wiktor Grędysa śr. 5,11

Justyna Kłeczek śr. 5,17

Michalina Micał śr.4,89

Weronika Nguyen Thank śr. 4,94

Olga Zatońska śr. 5,0

Klaudia Henowska śr. 4,78

Mateusz Jemioła śr. 4,78

Gabriela Rogala śr. 4,89


GRATULACJE!


Rok szkolny 2014/2015:


Poetyckie sukcesy

null

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Gminnego Konkursu Literackiego „To mi właśnie w duszy gra im. Agatki – Agaty Trali”, którego organizatorem był Zespół Szkół w Świlczy. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza na temat: „I ty zakwitniesz wiosną”. 10 czerwca 2015r. została ogłoszona lista nagrodzony i wyróżnionych. Wśród laureatów znalazła się Karolina Salach z klasy VI, która zajęła I miejsce w kategorii uczniów klas VI i I gimnazjum. W tej samej kategorii wyróżnienia otrzymały: Martyna Janczewska i Daria Bieniek z klasy I b gimn.

Wśród uczniów klas II i III gimnazjum również znaleźli się laureaci z naszej szkoły: Anna Rusin z klasy II b zajęła II miejsce, Aleksandra Czyż z klasy II a – III miejsce, a Justyna Kłeczek z klasy II b otrzymała wyróżnienie.

Opiekunkami uczniów biorących udział w konkursie były panie: Bogusława Arkuszyńska, Maria Waltosz i Agata Micał.


Wyniki klasyfikacji na koniec roku szkolnego 2014/2015 :

Najlepsi z najlepszych:

GIMNAZJUM

  • 1.Mikołaj Winiarski śr. 5,94
  • 2.Weronika Wisz śr. 5,83
  • 3.Natalia Kula śr. 5,50
  • 4.Olga Zatońska śr. 5,4
  • 5. Patrycja Żukowska śr. 5,38
  • SZKOŁA PODSTAWOWA
  • 1.Zuzanna Węgrzynowicz śr. 6,0
  • 2.Paulina Bartnik śr. 5,64
  • 3.Maksymilian Kulczycki śr. 5,64
  • 4. Aniela Węgrzynowicz śr. 5,6
  • 5.Zuzanna Wilk śr. 5,45

GRATULACJE!!!

Wyróżnieni na koniec  roku szkolnego 2014/2015:

Klasa IV

Aniela Węgrzynowicz śr. 5,6

Julia Bogaczewicz śr. 5,4

Maksymilian Migut śr. 5,4

Natalia Salach śr. 5,1

Julia Cetnarowska śr.5,1

Weronika Wota śr. 4,8

Weronika Kurdziel śr. 4,8

Julia Mnich śr. 5,4

Justyna Bartnik śr. 4,8

Weronika Ozga śr. 5,1

Miłosz Szydełko śr. 5,2

Klasa V

Paulina Bartnik śr. 5,64

Maksymilian Kulczycki śr. 5,64

Natalia Kurdziel śr. 5,36

Ewelina Lew śr. 5,09

Zuzanna Wilk śr. 5,45

Katarzyna Domańska śr. 5,0

Milena Tabor śr. 4,82

Karolina Kędzior śr. 4,82

Klasa VI

Milena Majka śr. 5,18

Kinga Gajda śr. 4,82

Jakub Mazur śr. 4,82

Anna Mytych śr. 4,82

Zuzanna Pajowska śr. 5,18

Karolina Salach śr. 5,0

Zuzanna Styka śr. 5,27

Zuzanna Węgrzynowicz śr. 6,0

GIMNAZJUM

Klasa IA 

Monika Jastrzębska śr. 5,0

Klasa IB

Gabriela Stręk śr. 5,08

Aleksandra Sawka śr. 5,0

Martyna Janczewska śr. 5,0

Monika Rusin śr. 4,83

Klasa IIA

Kamil Pomykała śr. 4,8

Klasa IIB

Wiktor Grędysa śr. 5,27

Justyna Kłeczek śr. 5,2

Magdalena Madera śr. 5,0

Michalina Micał śr.5,13

Weronika Nguyen Thank śr. 4,87

Olga Zatońska śr. 5,4

Klaudia Henowska śr. 5,0

Mateusz Jemioła śr. 4,87

Julia Przywara śr. 4,93

Gabriela Rogala śr. 4,93

Anna Rusin śr.5,0

Szymon Trzeciak śr. 4,87

Klasa IIIA

Natalia Kędzior śr. 5,33
Justyna Cisek śr. 5,22
Izabella Tront śr. 5,33
Patrycja Żukowska śr. 5,38
Agnieszka Lew śr. 5,16

Jakub Jędras śr. 4,88

Gabriela Gierlak śr. 4,83

Damian Kubicz śr. 4,77

Klasa IIIB

Natalia Kula śr. 5,50

Karolina Nowak śr. 5,06

Mikołaj Winiarski śr. 5,94

Weronika Wisz śr. 5,83

Mateusz Rzemień śr. 4,94

Agata Thier śr. 4,88

Gratulujemy!


Wyniki międzynarodowych zawodów GENIUS LOGICUS więcejnull


Sukces Zuzi w konkursie na plakat "Rodzino-trzymaj formę" więcejnull


Mamy mistrza gminy w ortografii! więcejnull


III Gminny Konkurs Matematyczny w Rudnej Wielkiej więcejnull


Konkurs "Pieczemy chleb" więcejnull


Nagrodzeni w konkursie papieskim więcejnull


Sukces klasy I b w ogólnopolskim konkursie

Jak już informowaliśmy, klasa I b pod opieką pani Doroty Szeteli i pani Agaty Micał wzięła udział w Ogólnopolskim EKO Konkursie „Dbajmy o przyszłość OZE”, który zorganizowała Fundacja PROMETHEUS z Torunia. Uczniowie zrealizowali i opisali projekt związany z odnawialnymi źródłami energii, a ich praca okazała się jedną z najlepszych. Jury przyznało naszym gimnazjalistom III miejsce! W nagrodę otrzymaliśmy książki o tematyce ekologicznej i przyrodniczej, które wzbogaciły zbiory biblioteki szkolnej.

Gratulujemy!null


Sukcesy w V Ponadregionalnym Konkursie Pieśni Maryjnej więcejnull


GMINNE ZAWODY W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT więcejnull


Sukces w konkursie ogólnopolskim

Miło nam poinformować, że Patryk Cetnarowski – uczeń klasy I b gimnazjum został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku”, którego organizatorem było Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie. Patryk zajął III miejsce w kategorii literackiej, a swoją pracę pisał pod opieką pani Agaty Micał.

Gratulujemy!

null



Nagrody w
Powiatowym Konkursie Fotograficznym Kontrasty otrzymało dwoje uczniów z naszej szkoły:
I miejsce - Jakub Trzeciak, kl. Ib gimnazjum

III miejsce - Zuzanna Pajowska, z klasy VI szkoły podstawowej

Gratulujemy! więcej


Nasze dziewczęta mistrzyniami gminy w piłce nożnej! więcejnull


nullMikołaj Winiarski został laureatem ogólnopolskiego konkursu więcej


Nagrodzeni w konkursie „Informator o zawodach” więcejnull


Gminne zawody lekkoatletyczne więcejnull


Sukces w konkursie pięknego czytania więcejnull


Sukces w Wojewódzkim Konkursie "Leśne opowieści" więcejnull


Wyniki XIV Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego w Rudnej Wielkiej więcejnull

Wyniki finału konkursu recytatorskiego dla KLAS I – III ,,Wierszokleci segregują śmieci”

I miejsce – Dominika Tomaka

II miejsce – Patrycja Waltoś

III miejsce – Julia Rewera

Wyróżnienia:

1. Natalia Szczepańska

2. Dominik Lew

3. Weronika Konkol

4. Patrycja Tront

5. Wiktoria Błońska

6. Oliwia Dworak

GRATULUJEMY!


Sukcesy w Rejonowym Konkursie Biblijnym więcejnull


Ogromny sukces Kasi Sabat w ogólnopolskim konkursie! więcejnull


Wojewódzki Konkurs "Moja miejscowość i region są piękne" więcejnull


Międzyszkolny konkurs języka angielskiego więcejnull


Nasze sukcesy w Gminnym Konkursie "Moje gniazdo" więcejnull


“Primus Inter Pares” więcejnull


"English Factor" więcejnull


IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego więcej

null


Miło nam poinformować, że uczeń naszego Gimnazjum -Mikołaj Winiarski z kl. IIIB -został również laureatem konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego (co zwalnia go z tej części egzaminu gimnazjalnego). Jesteśmy wszyscy dumni z Jego wspaniałych osiągnięć!

null


W dniu 5 marca 2015 roku odbył się finał VI Powiatowego Konkursu Ortograficznego o tytuł "Powiatowego Mistrza Ortografii" zorganizowany przez Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie.

Konkurs został zaadresowany do uczniów starszych klas gimnazjalnych z powiatu rzeszowskiego i okolic. Patronem honorowym wydarzenia był Starosta Rzeszowski.

Nasze gimnazjum reprezentowali: Mikołaj Winiarski (III b; opiekun dyr. mgr Janina Godlewska), Kamil Pomykała (II a; opiekun mgr Maria Waltosz).

Mikołaj Winiarski zajął III miejsce. GRATULACJE!

null


"O pióro dyrektora szkoły" więcejnull


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NAMALUJ ULUBIONĄ KOLĘDĘ”

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Namaluj ulubioną kolędę” zorganizowanym przez SP nr 16 w Rzeszowie – wyróżnienie otrzymała Patrycja Tront z kl. II. Opiekunami są panie: D. Hodyr, L. Czajak. Gratulujemy!!!

null


Miło nam poinformować, że uczeń naszego Gimnazjum -Mikołaj Winiarski z kl. IIIB -znowu został laureatem konkursu kuratoryjnego, w tym roku z języka polskiego (co zwalnia go z części egzaminu gimnazjalnego), natomiast Weronika Wisz z kl. IIIB została finalistką tego konkursu. Ich opiekunem była pani dyr. Janina Godlewska.

Cieszymy się również, że dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Rudnej Wielkiej: Zuzanna Węgrzynowicz kl. VI, opiekun p. Bogusława Arkuszyńska oraz Paulina Bartnik z kl. V, opiekun p. Agata Micał, zostały finalistkami konkursu z języka polskiego.

null

WSZYSTKIM GRATULUJEMY!


Rok szkolny 2014/2015 I semestr:

Najlepsi z najlepszych:

GIMNAZJUM

  • 1.Weronika Wisz śr. 5,44
  • 2.Mikołaj Winiarski śr. 5,39
  • 3.Justyna Kłeczek śr. 5,2
  • 4.Wiktor Grędysa śr. 5,13
  • 5.Natalia Kula i Natalia Kędzior śr. 5,11
  • SZKOŁA PODSTAWOWA
  • 1.Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,8
  • 2.Paulina Bartnik śr. 5,5
  • 3.Natalia Kurdziel i Ewelina Lew śr. 5,4
  • 4.Zuzanna Wilk i Maksymilian Kulczycki śr. 5,3

GRATULACJE!!!

Wyróżnieni na koniec I semestru roku szkolnego 2014/2015:

Klasa IV

Aniela Węgrzynowicz śr. 5,2

Julia Bogaczewicz śr. 5,1

Maksymilian Migut śr. 5,1

Natalia Salach śr. 5,1

Julia Cetnarowska śr.5,0

Weronika Wota śr. 5,0

Klasa V

Paulina Bartnik śr. 5,5

Maksymilian Kulczycki śr. 5,3

Natalia Kurdziel śr. 5,4

Ewelina Lew śr. 5,4

Zuzanna Wilk śr. 5,3

Klasa VI

Milena Majka śr. 4,8

Karolina Salach śr. 5,0

Zuzanna Styka śr. 5,0

Zuzanna Węgrzynowicz śr. 5,8

GIMNAZJUM

Klasa IA – brak

Klasa IB

Gabriela Stręk śr. 5,1

Aleksandra Sawka śr. 5,0

Martyna Janczewska śr. 4,8

Klasa IIA- brak

Klasa IIB

Wiktor Grędysa śr. 5,1

Justyna Kłeczek śr. 5,2

Magdalena Madera śr. 4,8

Michalina Micał śr.4,8

Weronika Nguyen Thank śr. 4,8

Olga Zatońska śr. 4,9

Klasa IIIA

Natalia Kędzior śr. 5,1
Justyna Cisek śr. 5,1
Izabella Tront śr. 5,1
Patrycja Żukowska śr. 4,9
Agnieszka Lew śr. 4,8

Klasa IIIB

Natalia Kula śr. 5,1

Karolina Nowak śr. 4,9

Mikołaj Winiarski śr. 5,4

Weronika Wisz śr. 5,4

Gratulujemy!


Finał ogólnopolskiego konkursu "Ożywić pola- Rok trznadla" więcejnull


Wyniki powiatowego konkursu "List do św. Mikołaja" więcejnull


W naszej szkole odbyły się Gminne zawody w mini koszykówce dziewcząt więcejnull


Nagrody w szkolnym konkursie "Odnawialne Źródła Energii"więcej.

null


null

Wyniki ogólnopolskiego konkursu MULTITEST więcej


 III miejsce w ogólnopolskim konkursie językowym Langloo Cup! więcej

null


Nagrody w konkursie „Z regułami za pan brat” więcej

null


Nasze dziewczęta mistrzyniami gminy w siatkówce!  więcej

null


Nasz Młody Mistrz WWW więcej

null


Nasze dziewczęta Mistrzyniami Powiatu!!! więcej

null


Awansowaliśmy do półfinału powiatu! więcej

null


XI Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży więcej

null


Jesteśmy mistrzyniami gminy Świlcza! więcej

null


"Pięknie żyj"

Alicja Sobecka i Natalia Gotkowska, uczennice I a gimnazjum, wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Literackim pod nazwą: "Pięknie żyj", który był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie pod honorowym patronatem Księdza Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby.

Gimnazjalistki napisały - pod kierunkiem p. Marii Waltosz - prace epickie inspirowane myślą kardynała Stefana Wyszyńskiego: "Z drobiazgów życiowych wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka."

Praca Alicji Sobeckiej zdobyła 2. miejsce w kategorii gimnazjum. Uczennica wraz z nauczycielem prowadzącym p. Marią Waltosz wzięły udział w uroczystej gali wręczenia nagród z udziałem: Biskupa Jana Wątroby, redaktorów katolickiego radia VIA, przedstawicieli Kuratorium Oświaty i władz miasta Rzeszowa.
Gratulujemy!


Sukces Oli! więcej

null


„MOJE WZRASTANIE KU PEŁNI CZŁOWIECZEŃSTWA ” więcej.

null


Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie w 30. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki więcejnull


Nagrody w Gminnym Konkursie "Z Wadowic do świętości" więcej

null


Wyniki X Międzyszkolnego Konkursu "Różaniec"więcej

null


Wyniki wojewódzkiego konkursu "Zło dobrem zwyciężaj..." więcejnull


Stypendia Wójta Gminy Świlcza na rok 2014/15

1. Stypendia naukowe w szkole podstawowej:

Paulina Bartnik - 70 zł miesięcznie,

Zuzanna Wilk - 70 zł miesięcznie,

Zuzanna Węgrzynowicz - 70 zł miesięcznie,

Maksymilian Kulczycki - 70 zł miesięcznie.

2. Stypendia naukowe w gimnazjum:

Mikołaj Winiarski -80 zł miesięcznie,

Weronika Wisz- 80 zł miesięcznie.

3. Stypendia artystyczne w szkole podstawowej:

Zuzanna Styka - 70 zł miesięcznie,

4. Stypendia artystyczne w gimnazjum:

Olga Zatońska- 70 zł miesięcznie,

5. Stypendia sportowe w szkole podstawowej:

Bartosz Czyż – 70 zł miesięcznie

BRAWO!


Rok szkolny 2013/2014:


Gimnazjum w Rudnej Wielkiej może pochwalić się pięciokrotnym laureatem olimpiad przedmiotowych. Jego sukcesy rozpoczęły się już w szkole podstawowej – został laureatem z historii, języka polskiego i języka angielskiego. W gimnazjum – został ponownie laureatem z historii oraz geografii – z tych dwóch ostatnich w drugiej klasie gimnazjum w obecnie trwającym roku szkolnym. Kim jest ten niezwykły uczeń? To Mikołaj Winiarski!

BRAWO!

BRAWA DLA LAUREATA!

null

Mikołaj Winiarski z klasy IIb został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Wiedza, chęci i determinacja pozwoliły na uczestniczenie ucznia, tydzień po Wojewódzkim Konkursie z Historii w którym zdobył tytuł j laureata, w kolejnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Praca i zaangażowanie jakie włożył Mikołaj w naukę, rozwiązywanie zadań i przygotowanie do konkursu zaowocowały w postaci zdobycia tytułu laureata.

Mikołaj – zdobywając tytuł laureata- uzyskał zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego po klasie III z części przyrodniczej.

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z takiej postawy naszego ucznia.

Rafał Kochanek


BRAWA DLA LAUREATA!

null

Mikołaj Winiarski z klasy IIb został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Udział w konkursie wymagał od ucznia nie lada wysiłku. Musiał opanować ogrom wiedzy historycznej, jak również zagadnienia z dziedziny historii sztuki i filozofii. Zapoznał się z treścią wielu lektur.

Systematyczna praca, chęć zdobywania wiedzy, ciekawość poznania świata sprawiły, że trud się opłacił.

Mikołaj – zdobywając tytuł laureata- uzyskał zwolnienie egzaminu gimnazjalnego po klasie III z części historycznej.

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z takiej postawy naszego ucznia.

Marta Urban