Świat pięknych i praktycznych podłóg

Podłoga nadaje charakteru wnętrzu. Odpowiednio dobrana podłoga pozwala na wyeksponowanie przestrzeni albo wręcz odwrotnie – spowoduje, że pomieszczenie zrobi się ciepłe i przytulne. Panele winylowe pergo można znaleźć w ofercie firmy Interviol, która posiada podłogi dla każdego. Możesz tam znaleźć panele laminowane, ale także panele winylowe. Znajdziesz tam materiały, które nie tylko piękne i łatwe w montażu, lecz także na tyle trwałe, aby sprostać wyzwaniom codziennego życia. Podłoga z ich asortymentu zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach eksploatacji. Podłogi winylowe tej firmy wyznaczają nowy standard. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to ich naturalna struktura i żywa stylistyka bogata w realistyczne szczegóły. Dodaj do tego łatwy i prosty montaż na klik oraz wyjątkowo trwałe zabezpieczenie powierzchni, a dowiesz się, dlaczego podłogi winylowe to najlepszy wybór do wielu różnych miejsc w Twoim domu.

Która podłoga będzie dla Ciebie najlepsza?

Niezależnie od tego, czy wstajesz o świcie, czy też lubisz sobie pospać, miło jest postawić nogi na przyjemnej podłodze. Oczywiście możesz wybrać dowolny typ podłogi do swojej sypialni, ale istnieje wiele powodów, dla których ogromną popularnością cieszy się drewno warstwowe — a także podłogi laminowane. Pokój dzienny jest wykorzystywany na co dzień, łącznie z weekendami. Poza sypialnią najwięcej czasu spędzamy właśnie w salonie. Podłogi w pokoju dziennym powinny nie tylko sprostać codziennym wyzwaniom, ale także zapewniać atrakcyjny i reprezentacyjny wygląd w przypadku odwiedzin gości. Kuchnia stanowi serce domu. Kuchnia to miejsce, w którym rodzina i przyjaciele spotykają się, aby prowadzić życie towarzyskie, gotować, piec i jeść — po prostu po to, aby żyć. Oczywiście wiąże się to również z dużą ilością rozlanych, a także lepkich cieczy i spadających naczyń, a czasami ostrych przyborów kuchennych. Innymi słowy, podłoga w kuchni musi wiele znieść, warto więc zastanowić się nad wyborem odpowiedniego typu podłogi, pergo panele laminowane mogą się sprawdzić doskonale.

Nie martw się podłożem – wszystkim się zajmiemy

Od teraz nie musisz martwić się wyrównywaniem podłoża pod swoje podłogi. Podłogi winylowe pergo, dostępne są w trzech odmianach, przeznaczonych do montażu na różnych podłożach. W razie wątpliwości dotyczących wyboru podłogi do danego pomieszczenia zalecamy poprosić o pomoc sprzedawcę.W przypadku montażu na podłożu o dużej nieregularności doskonale sprawdzą się nasze nowe podłogi ze sztywnego winylu.

Written by