Wrocław – lokale użytkowe do wynajęcia

We Wrocławiu powstaje co roku coraz więcej biurowców w których zatrudnienie znajdują przedstawiciele różnych branży. Vision Offices to nowoczesny biurowiec, który zyskał dzięki nowym właścicielom wyjątkowe oblicze. Jego nietuzinkowa architektura powoduje, że budynek ten jest rozpoznawany przez mieszkańców Wrocławia. Vision Offices mieści się w atrakcyjnej, biznesowej części miasta Wrocław. Lokale użytkowe do wynajęcia mieszczące się w biurowcu posiadają wszystkie niezbędne udogodnienia, aby każdy najemca mógł prowadzić swoją działalność w sposób komfortowy i efektywny. W skład wyposażenia standardowego budynku wchodzi między innymi podwieszany sufit, wykładzina antystatyczna, klimatyzacja, otwierane okna, okablowanie telefoniczne i komputerowe i linie światłowodowe.

Vision Offices: nowoczesność i prestiż

Biurowiec wykończony jest materiałami najwyższej jakości. Właściciele zadbali o to, aby logotypy najemców przyciągały uwagę potencjalnych kontrahentów dzięki wyjątkowej ekspozycji. Vision Offices posiada komfortową klimatyzację. Każdy najemca może dostosować temperaturę panującą w pomieszczeniu do swoich potrzeb. Właściciele zadbali również o to, aby najemcy mogli pracować bez żadnych przeszkód, zapewniając dodatkową linię zasilania rezerwowego. Budynek wyposażony jest w monitoring i całodobową ochronę. Każdy najemca może skorzystać z usług telekomunikacyjnych wiodących firm na rynku Polskim. Dzięki temu, że Vision Offices oferuje biura i pomieszczenia handlowo-usługowe do najmu o zróżnicowanym metrażu, każdy przedsiębiorca znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Bez względu na to, czy prowadzi on niewielką działalność, czy dużą firmę zatrudniającą kilkudziesięciu pracowników. Vision Offices posiada 7700 mkw. powierzchni biurowej i 1000 mkw. powierzchni przeznaczonej na lokale handlowo-usługowe. Budynek zapewnia również parking zewnętrzny dla klientów i podziemny garaż dla swoich najemców, mieszczący 170 samochodów. Obok biurowca zlokalizowane są również przystanki tramwajowe i autobusowe, a w odległości kilkuset metrów położony jest dworzec kolejowy. Ze względu na atrakcyjne położenie Vision Offices w centrum miasta, dojazd do budynku nie stanowi problemu. W bliskiej odległości znajduje się również centrum handlowe, apteki, banki, siłownia, placówki medyczne czy sklepy. Każdy najemca ma zapewniony bezpośredni kontakt zarówno z właścicielem biurowca jak i jego zarządcą. Pracownicy Vision Offices dokładają wszelkich starań, aby najemcy mogli pracować w komfortowych warunkach. Umowy zawierane są w sposób jawny i przejrzysty, bez ukrytych kosztów i zobowiązań. Sukcesy najemców w rozwoju firmy są również sukcesami Vision Offices.

Written by