Wynajem i leasing aut używanych – skorzystaj z najlepszej oferty!

Jeżeli chcesz wynająć albo zakupić najlepszy pojazd w atrakcyjnej cenie, skorzystaj z naszej oferty. Prowadzimy wypożyczalnię i leasing aut używanych, specjalizującą się zarówno a autach osobowych, jak i w pojazdach o dużej ładowności. Proponujemy atrakcyjną ofertę wynajmu samochodów dostawczych – posiadamy cały przekrój modeli najlepszych marek, posiadających bogate wyposażenie i przestrzeń ładunkową o różnych rozmiarach. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.

Wynajem i leasing aut używanych – co możemy zaproponować?

Dostępne u nas samochody osobowe i dostawcze na wynajem to najbardziej popularne modele cenionych marek, przeznaczone specjalnie do transportu większych ładunków. Proponujemy wersje klasyczne, jak i kontenerowe, również z windą. Zapewniamy również leasing aut używanych, dzięki któremu zaoszczędzisz swoje pieniądze.

Wszystkie dostępne u nas auta są wysokiej jakości – nie znajdą u nas Państwo pojazdów starszych, niż kilku. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom w pełni sprawne auta na gwarancji producenta, posiadające najnowocześniejsze rozwiązania oraz zadbany wygląd.

Każdy z oferowanych przez nas pojazdów posiada bogate wyposażenie, takie jak:

– klimatyzację strefową,

– ABS,

– elektrycznie otwierane szyby,

– podgrzewane lusterka,

– regulowane fotele, także pneumatyczne.

Dzięki temu wszystkie dostępne u nas samochody na wynajem i leasing są wygodne w użytkowaniu oraz bezpieczne.

Proponujemy szeroki wybór najlepszych na rynku modeli aut o większych gabarytach, posiadających dużą strefę ładunkową. Nasi Klienci mogą zdecydować się na pojazd, który najbardziej odpowie ich oczekiwaniom względem komfortu jazdy, przestrzeni do przewożenia towarów oraz pozostałych osobistych preferencji.

Leasing aut używanych – dla kogo?

Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Przedsiębiorstwa decydują się na wynajem lub leasing aut używanych, kiedy potrzebują dodatkowego pojazdu do swojej floty ze względu na konieczność tymczasowego transportowania większych towarów, lub w przypadku awarii auta firmowego. Osoby prywatne, nie posiadające działalności gospodarczej, najczęściej korzystają z naszych usług przy przewozie większej liczby osób czy przeprowadzkach – ładowne pojazdy z naszej oferty pozwolą zmieścić za jednym razem wszystkie meble i przedmioty codziennego użytku.

Do prowadzenia naszych samochodów osobowych i dostawczych na wynajem wystarczy prawo jazdy kategorii B, ale umożliwiamy również wynajęcie pojazdu razem z kierowcą – jest to doskonała opcja dla osób, które nie czują się pewnie za kółkiem większych aut, lub nie mają czasu, by samodzielnie przetransportować towar.

Wynajem i leasing aut używanych – jakie terminy?

Umożliwiamy wynajem samochodów już od kilku godzin aż do miesiąca, co pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby każdego z naszych klientów. Dzięki temu można wypożyczyć auto do przewozu towaru zarówno w nagłych wypadkach, kiedy potrzebna jest jednorazowa pomoc, jak i przy długoterminowej potrzebie uzupełnienia swojej floty.

Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne oferty, m.in. leasing aut używanych, który pozwala nie skorzystanie z samochodu przez określony czas po dużo niższych kosztach, niż np. w przypadku nowych pojazdów. Zapewniamy podstawienie naszych pojazdów na terenie danego miasta, a także różnych województw Polski – dzięki temu nasi klienci nie muszą się przemieszczać, by uzyskać dostęp do naszych aut. Podstawiamy pojazdy zawsze przygotowane do drogi – zatankowane do pełna i wyczyszczone, a także, co najważniejsze, w pełni sprawne i zbadane przez specjalistów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skorzystania z naszych usług – proponujemy najlepsze, nowe samochody dostawcze na wynajem, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego klienta.

Written by